Délku masáže lze přizpůsobit individuálním požadavkům klienta (např. 90 nebo 120 min.).  Nutno sdělit předem telefonicky. 

 

Shiva classic – ruční tantra masáž

Zažijte pocit harmonie s Vaším tělem, uvědomění si své sexuality a vnitřní síly. Nechte plynout všechny vaše starosti a dopřejte si vlny uvolnění a rozkoše. Masérka/masér může nebo nemusí tuto masáž provádět v šátku. Masáž je prováděna pouze rukama masérky/maséra.

Délka masáže Cena
60 min 1 300,- Kč
   

Shiva body – masáž tělo na tělo

Shiva body je kombinace klasické tantrické masáže a masáže tělo na tělo tzv. Body to body. Tuto masáž poskytuje masérka/ masér vždy nahá/ý. Masáž body to body není nejoblíbenější masáží pouze v našem studiu, ale nejoblíbenější masáží vůbec! Jde o nejkontaktnější a nejkrásnější masáž, která má však přesně stanovená pravidla, které jsou stanoveny na začátku masáže.

Délka masáže Cena
60 min  1 500,- Kč
   

Shiva scratch – masáž nehty

Jedná se o jemnou masáž nehty s kombinací olejové masáže shiva classic zakončená jemnou masáží intimních partií.

Délka masáže Cena
60 min 2 100,- Kč
90 min 2 400,- Kč
120 min 2 700,- Kč

Shiva duo – masáž s masérkou navíc

Při každé výše uvedené masáži je možné si přiobjednat službu další masérky

Délka masáže Cena
60 min 1 200,- Kč
   

Shiva pair – tantra masáž pro páry – pouze po tel. dohodě

Prožijte příjemné pocity tantra masáže v páru s člověkem, se kterým jste si blízcí a chcete sdílet společně atmosféru intimních doteků.

Délka masáže Cena
60 min 3 000,- Kč
90 min 4 000,- Kč

Shiva prostate – masáž prostaty

nutno nahlásit při objednání služby

Masáž prostaty skýtá nejen neobjevené orgastické zážitky, ale je také i zdravotně prospěšná.  Cílená masáž prostaty je velice příjemná a mnohdy muži vyhledávaná.

Prostatu najdeme mezi stydkou kostí a konečníkem pod močovým měchýřem kolem močové trubice. Je snadno dostupná právě proto, že se dotýká stěn konečníku a je velká zhruba jako kaštan.

+15 min  600,- Kč

Shiva head – masáž hlavy

nutno nahlásit při objednání služby

Hlava jakožto objekt masírování je často přehlížena, málokdo si uvědomuje, že doteky na hlavě uvolňují stres, napětí, navozuje klid a uvolnění, snižuje riziko bolesti hlavy nebo migrén.  Navíc je zdravotně prospěšná, podporuje růst vlasů a jejich kvalitu, okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům.

Jste-li pracovně či psychicky vytíženi a potřebujete se naprosto uvolnit, přidejte si k Vámi vybrané masáži i masáž hlavy!

+15 min  500,- Kč